Domů > Půjčovna bednění > Stavební stojky

Stavební stojky

Stavební stojky

Jsme půjčovnou stavitelných stavebních stojek, které mají ve stavebnictví široké využití. Stropní stojky slouží samostatně jako stavební podpěry nebo jsou důležitou součástí celého systému stropního bednění

Komponenty v půjčovně

Stavební stojky různých délek jsou velice skladné při použití přepravních košů. Při zapůjčení nastavitelných stropních podpěr si můžete pronajmout i další komponenty stropního bednění SCAFLEX jako jsou trojnožky, hlavy, průvlakové spony a průvlakové nosníky, dřevěné nosníky a stropní desky.

Popis stavební stojky

Únosnost každé stavební stojky nabízené k pronájmu přesahuje 20 kN v maximálním vytažení. Výšku lze velice přesně nastavit díky závitu a zásuvného čepu. Povrchová pozinkovaná úprava zajišťuje ochranu ocelové stojky a prodlužuje její životnost.

Pronájem a odběr stropních stojek 

Stavební stojky objednejte jednoduše a pohodlně online. O přípravu k osobnímu odběru se postaráme na nejbližší vámi zvolené pobočce. Půjčovnu stojek naleznete v Praze, Brně, Ostravě nebo Olomouci

Naše společnost rovněž nabízí prodej stavebních stojek pro vaše potřeby. Pokud preferujete použité stojky, kontaktujte nás ohledně dostupnosti v našem bazaru.

Máte dotazy? Rádi Vám pomůžeme

Maskot Scaserv