Domů > O nás

O nás

SCASERV a.s. patří mezi přední společnosti v oboru lešení a bednění v České republice. Svou činnost zahájila v březnu roku 2012 a navázala na dlouhodobou tradici společností SGB, Hünnebeck a Harsco, které na těchto trzích působily od roku 1992. Sídlo společnosti a pobočka nabízející kompletní sortiment a služby se nachází v Ostravě. Na území České republiky máme dále pobočky v Praze, Brně a Olomouci. V dalších regionech republiky a v zahraničí využíváme širokou síť distributorů a úzce spolupracujících firem, které nabízejí naše produkty k pronájmu i prodeji. 

V lednu 2020 jsme získali Certifikát VUBP č. 004/2020, který nás opravňuje k výrobě rámového lešení SPRINT. V závodech v Praze a Ostravě probíhá odborná výroba tohoto dílcového rámového lešení a rovněž dalších systémů, jejichž prodej nabízíme také prostřednictvím vlastního e-shopu.

Díky odborným týmům na všech odděleních jsme schopní kvalitně a komplexně řešit potřeby zákazníků. Široké spektrum nabízených produktů k prodeji a na půjčovnách zahrnuje statisíce m² lešení, stovky pojízdných věží, desetitisíce m² bednění stěnového i stropního a dalších přístupové systémy a sortiment pro práci ve výškách. Poskytujeme služby zahrnující montáž a demontáž lešenářských systémů, dopravu, technickou podporu, projekční činnost a školení.

Klademe absolutní důraz na bezpečnost, kvalitu, spolehlivost našich služeb a individuální přístup k zákazníkovi s cílem navrhnout správné a efektivní řešení.

Více informací o nás na www.scaserv.cz.


Na vzájemnou spolupráci se těší tým profesionálů společnosti SCASERV.

 

SÍDLO SPOLEČNOSTI

SCASERV a.s.

Frýdecká 775/20
719 00 Ostrava – Kunčice

IČ: 29395895
DIČ: CZ29395895
Společnost je zapsána v Obchodním rejstříku vedeném u Krajského soudu v Ostravě, spisová značka B, vložka č. 4496.

Máte dotazy? Rádi Vám pomůžeme

Maskot Scaserv